Kurumsal

Hakkımızda

Kaliteye Yönelin!

1997 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde usta çırak ilişkisi içerisinde başlamış olduğumuz asansör bakım, onarım (modernizasyon), montaj işlerine 2008 yılında Antalya’da ticari kimlik yaratıp, kurumsallaşmanın ilk adımını atarak ticari faaliyete başladık.

Bu süreçte 300’den fazla hotel, avm, iş merkezi, okul, hastane, konut ve site asansörlerini CE standartlarına göre montajlarını, Asansör Periyodik İşletme Yönetmeliği gereği servis ve periyodik bakımlarını, modernizasyonlarını (yenileme) yaparak, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle sektörde aranan firmalar arasında yerimizi korumaya devam etmekteyiz.

Hedeflerimizi daha ileri seviyelere taşımak adına yurt dışı asansör montajlarımız arasında öncelikli olarak Özbekistan Cumhurbaşkanlığı’na ait Kuk Saroy’da bulunan 3 adet asansörün montajları da Yönel Asansör imzası ile çalışmaktadır.

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri açısından farklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, müşterilerimizin kaliteli hizmet almalarını sağlamaktır.

Doğru hizmetin, doğru zamanda doğru maliyette ve kalitede müşterinin kullanımına sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

HASAN EZER

KURUCU

Başarılarımız

Gücümüzü Sizden Alıyoruz

99B+

Hayat Taşıdık

300+

Mutlu Müşteri

35+

Uzman Personel

25+

Deneyim

Newsletters

Subscribe to newsletter for getting update

Professional Team

Meet With Expert Team

Director

Manager

Manager