Şahıs Asansörleri

Montaj, Bakım ve Revizyon

Esas olarak insan taşınmasını amaçlayan konfor ve kullanım rahatlığı ön planda tutulmuş asansörlerdir.

Konutlarda 240 kg’dan 1000 kg’a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde (otel, hastane, iş merkezi) 630 kg’dan 1600 kg’a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir. 3 ila 21 kişilik kapasiteye kadar yapılabilen insan asansörlerinin anma hızları da binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde 0,63 m/s ile 2,5 m/s hızları arasında değişebilir.

Şahıs asansörleri, binaların projelendirilmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir. Şahıs asansörleri üretim, montaj ve montaj sonrası kullanım aşamalarında, uluslararası güvenlik ve konfor standartlarına sahip olarak üretilmelidir. Teknik olarak, elektrik motoru tahrikli ve hidrolik olarak üretilebilirler.

Şahıs asansörlerinde, kullanım yerine göre konfor, kabin iç dekorasyonu ve hijyen önem taşımaktadır. Asansör kabinleri, kullanıcıların tercihlerine göre laminat, ahşap, paslanmaz, lamine cam gibi çeşitli materyaller ile dekore edilebilir.

Avantajları

 • Estetik görünüm

 • Kabin içerisinde yeterli kullanım alanı

 • Kabin içerisinde tutunmayı sağlayan paslanmaz çelik küpeşteler

 • Çağrı butonlarına kolay ulaşım

 • Görme engelliler için özel tasarlanmış butonlar

 • Asansörün geldiği katı haber veren sesli anons sistemi

 • Asansörün katta seviyelemesinde hassas ayar

 • Tekerlekli sandalye ile asansör kapısından rahat geçiş

Daima Yanınızdayız!

Şahıs asansörleri konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için bize gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Tüm süreçlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamayı, anlayışlı, güvenilir bir firma olmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, kalite, çevre ve iş güvenliği bilincine sahip personelimizle iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı prensip edinmiş bir firma olarak tüm taleplerinize hızlıca çözüm üretmekteyiz.

Hemen Teklif Al

  Asansör Kuyu Ölçüleri

  Asansör Kapasitesi