Yük Asansörleri

Montaj, Bakım ve Revizyon

Yükün genelde şahıs eşliğinde taşınması amacıyla kullanılan bir asansör çeşididir.

Depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmak üzere 500 kg. ile 12.000 kg. kapasiteli olarak imal edilebilmektedirler. Yük asansörlerinde, konfor ve hızdan çok asansörün eşya ya da malzeme taşıma kapasitesi daha önemlidir.

İş yerleri, alışveriş merkezleri, okul, hastane ve resmi kurum gibi yerlerde malzeme taşıma kolaylığı sağlayan; yarı açık ve kabinli olarak imal edilen yük asansörleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm mekanlara uyarlanabilen bir üründür.

Yük asansörlerinde tahrik sistemi makinalı veya hidrolik olarak tercih edilebilir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalarda hidrolik çözümler ile hem konforlu bir seyir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlanabilir.

Kapı tipleri, ihtiyaca özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde, yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır. Yük ve araç asansörleri imalatında zeminin özellikle kaymaz malzemeden seçilmesine dikkat edilmelidir.

Avantajları

  • Uzun kullanım ömrü

  • Daha fazla enerji tasarrufu

  • Kontrol kumandası

  • Kapalı kabin

  • Yükü taşıyan personel de güvenle taşınabilir

Daima Yanınızdayız!

Yük asansörleri konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için bize gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Tüm süreçlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamayı, anlayışlı, güvenilir bir firma olmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, kalite, çevre ve iş güvenliği bilincine sahip personelimizle iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı prensip edinmiş bir firma olarak tüm taleplerinize hızlıca çözüm üretmekteyiz.

Hemen Teklif Al

    Asansör Kuyu Ölçüleri
    Asansör Kapasitesi