Panoramik Asansörler

Montaj, Bakım ve Revizyon

Günümüzde artan modern binalar ve estetik mimari tasarımlar, beraberinde asansör tasarımlarını da etkilemiştir. Panoramik asansörler binalara güzellik ve zarafet katarken kullanıcılara alışılmışın dışında bir görünüm sağlamaktadır.

Panoramik asansörlerin en belirgin özelliği, kabinin cam ile çerçevelenmiş olmasıdır. Bu sayede kullanıcısına görsel bir keyif ve ferahlık vermektedir. Asansörü kullanan kişilerin, seyir halindeyken kabin dışını görebilir olması, kapalı asansörlere göre çok daha rahatlatıcı ve asansör korkusu olanlar için huzur vericidir. Panoramik asansörde kullanılan camlar, kullanıcılarının güvenliğini koruyacak şekilde kırılmaz ya da kırıldığı zaman dağılmaz özellikte üretilmektedir.

Hidrolik ve elektrik tahrik sistemleri sayesinde panoramik asansörlerde çok geniş kapsamlı yerleştirme çözümleri üretilebilmektedir. Teknik olarak panoramik asansörler 4 kişiden 21 kişi taşıma kapasitesine ve 0,63 m/s hızdan 2,5 m/s hıza kadar tasarlanıp üretilebilirler.

Panoramik asansörler her bina için ayrı ayrı tasarlanır. Binanın mimarisine uygun olarak dairesel, kare, üçgen ve benzer şekilde tasarlanmaları mümkündür.

Panoramik asansörlerin diğer bir özelliği ise, bina içine montajı olduğu gibi, bina dışına da montajı yapılabilir. Bu nedenle yapı içerisinde kullanım alanı avantajı sağlar.

Alışveriş merkezleri panoramik asansörlerin en fazla tercih edildiği binalardır. Bununla beraber otellerde, eğlence merkezlerinde, yüksek ofis bloklarında, büyük metro ve tren garlarında geniş kullanım alanları vardır.

Avantajları

 • Bina dışına da monte edilebilir

 • Alan tasarrufu sağlar

 • Cam kabin sayesinde ferahtır

 • Yüksek hızlıdır

 • Konforludur

 • Kırılmaz lamine cam ile güvenlidir

 • Darbesiz kalkış ve duruş

 • Sessiz çalışma

Daima Yanınızdayız!

Panoramik asansörler konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için bize gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Tüm süreçlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamayı, anlayışlı, güvenilir bir firma olmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, kalite, çevre ve iş güvenliği bilincine sahip personelimizle iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı prensip edinmiş bir firma olarak tüm taleplerinize hızlıca çözüm üretmekteyiz.

Hemen Teklif Al

  Asansör Kuyu Ölçüleri

  Asansör Kapasitesi